Придбайте чи отримуйте підтримку по антивірусам:

 

 

      Zillya! Антивірус

 Антивіруснa лабораторії Zillya! із року в рік вдосконалює власні продукти і технології, сприяючи укріпленню іміджу України як розвиненої в сфері ІТ країни. Перша версія якого з'явилася у квітні 2009 року. Надає користувачеві захист від вірусів, троянських програм, шпигунських програм, руткітів, рекламних програм, а також невідомих загроз за допомогою проактивного захисту. Деталі

 

 

           Symantec

 Американська компанія з виробництва програмного забезпечення в галузі інформаційної безпеки, зокрема антивірусів. Розташована в Купертіно, Каліфорнія. Є одним зі світових лідерів в галузі виробництва програмного забезпечення для ПК. Компанія була заснована в 1982 році Гарі Хендріксом за рахунок коштів, виділених за грантом Національного наукового фонду США. Спочатку компанія була зосереджена на проектах, пов'язаних зі створення штучного інтелекту. У числі перших службовців Хендрікс найняв кількох дослідників природної мови зі Стенфордського університету.

 

 

            Dr.Web

 Антивіруси цього сімейства призначені для захисту від поштових і мережевих черв'яків, руткітів, файлових вірусів, троянських програм, стелс-вірусів, поліморфних вірусів, безтілесних вірусів, макро-вірусів, вірусів, що вражають документи MS Office, скрипт-вірусів, шпигунського ПЗ (spyware), програм-викрадачів паролів, клавіатурних шпигунів, програм платного дозвону, рекламного ПЗ (adware), потенційно небезпечного ПЗ, хакерських утиліт, програм-люків, програм-жартів, шкідливих скриптів й інших шкідливих об'єктів, а також від спаму, скамінг-, фармінг-, фішинг-повідомлень і технічного спаму. Деталі

 

Kaspersky

 

        Kaspersky Lab

 Антивірусне програмне забезпечення, що розробляється Лабораторією Касперського. Надає користувачеві захист від вірусів, троянських програм, шпигунських програм, руткітів, adware, а також невідомих загроз за допомогою проактивного захисту, що включає компонент HIPS (тільки для старших версій, іменованих «Kaspersky Internet Security 2009 +, де '+' - порядковий номер попереднього регістру, щорічно збільшується на одиницю згідно з номером року, наступним за роком випуску чергової версії антивіруса »). На початку 1990-х, іменувався '-V, потім - 'AntiViral Toolkit Pro. Деталі

 

 

             Avira

 Серія антивірусних програм від німецької компанії Avira GmbH. Всі продукти серії засновані на антивірусному двигуні Luke Filewalker, який було вперше представлено у 1988 році. 17 жовтня 2008 було випущено значно покращену версію продукту, завдяки чому швидкість сканування збільшилась на 20%. Це було досягнуто завдяки «прибиранню» з вірусної бази старих версій вірусних сигнатур.

 

 

             Avast

Антивірусна програма для операційних систем Microsoft Windows та Linux, для КПК на платформі Palm та Windows CE а також для смартфонів на платформі Android. Компанія AVAST Software, заснована 1991 року у Чехії. Головний офіс компанії знаходиться у Празі. Випускається у вигляді кількох версій: платною (Pro і Internet Security) і безкоштовною (Free) для некомерційного використання. Назва avast! походить від абревіатури Anti-Virus — Advanced Set. Примітний той факт, що розробники не прагнули, щоб абревіатура збігалася з англійським словом avast!, Що означає «стій». Це вийшло випадково. avast! Free вважається найпопулярнішим безкоштовним антивірусом.

 

 

          ESET NOD32

 Підприємство, міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення і рішень в області комп'ютерної безпеки для корпоративних і домашніх користувачів. Заснована в 1992 році.Історія компанії ESET бере свій початок у далекому 1987 році, коли два молодих програмісти-ентузіасти Петер Пашко та Мирослав Трнка знайшли один з перших у світі комп'ютерних вірусів. Загрозі було дано ім'я «Вена» та написано програму для її виявлення. Незабаром було відкрито багато інших вірусів, що послужило народженню ідеї розробити універсальне програмне рішення для боротьби з невідомими видами загроз. У 1992 році молоді програмісти разом зі своїм другом Рудольфом Грубим офіційно заснували товариство з обмеженою відповідальністю «ESET». Деталі

 

 

               AVG

 Антивірусне програмне забезпечення розроблене чеською компанією AVG Technologies (раніше відома під назвою Grisoft). Антивірус має сканер файлів, має змогу перевіряти електронну пошту, та моніторинг системи. Програма містить пошуковий механізм Virus Stalker, яких сертифікований незалежними дослідницькими лабораторіями. AVG Antivirus існує у двох версіях: AVG Antivirus Free Edition AVG Antivirus Pro Edition Комерційна версія також ділить на два варіанта: AVG Antivirus Pro и AVG Internet Security. Остання додатково має інструменти запобігання та захисту від Інтернет-атак.

 

 

           Bitdefender

 Румынская компания BitDefender SRL, разрабатывающая и выпускающая антивирусы, файрволы и антиспамовые решения под маркой BitDefender. Данные программы используются более чем в 100 странах мира, и являются особо популярными в Германии и Франции. Согласно официальному сайту, насчитывается около 500 миллионов индивидуальных и корпоративных пользователей.

 

 

 

          Panda Security

 Компания, работающая в сфере компьютерной безопасности, основана в 1990 году бывшим руководителем Panda Микелем Уризарбаррена (Mikel Urizarbarrena) в городе Бильбао, Испания. Первоначально компания была ориентирована на производство антивирусного программного обеспечения, впоследствии она расширила линейку своих продуктов за счет приложений, включающих в себя файервол, приложений по обнаружению спама и шпионского ПО, технологии по предотвращению кибер-преступлений, а также других систем управления и утилит безопасности для домашних и корпоративных пользователей.