Діна́й — компанія, яка з 1992 року розробляє і обслуговує довідково-правові системи в Україні.

Окрім розробки програмного забезпечення, діяльність компанії направлена на моніторинг і аналіз українського законодавства, підготовку оглядів і консультацій, формування файлів оновлення правових систем.

 

 

 

Компанія «Дінай» була створена 25 грудня 1992 року Андрієм Найдеком — автором і розробником першого в Україні програмного продукту для інформаційної підтримки бізнесу "Автоматизований довідник із зовнішньої торгівлі «Перший помічник», прототипу всіх сучасних інформаційно-правових систем. У подальшому автоматизований довідник «Перший помічник» був трансформований у правову систему «Дінай: ЗЕДексперт», яка й досі існує на ринку, як один із продуктів компанії.

У 1993 році компанія вивела на ринок першу в Україні спеціалізовану бухгалтерську систему «Дінай: Гросбух», яка принесла компанії найбільшу популярність і досі залишається її пріоритетним продуктом. Тоді ж було розпочато формування дилерської мережі компанії, яка сьогодні нараховує більше 70 дилерських організацій по всій Україні.

У 1996 році компанія «Дінай» першою в Україні доповнила свої бази нормативних актів аналітичними ресурсами, а потім і матеріалами спеціалізованих видань, що згодом стало стандартом для всіх правових систем України.

За глибоку аналітичну обробку нормативних актів, реалізацію в правових системах ряду унікальних аналітичних ресурсів, компанія «Дінай» у 2007 році стала лауреатом професійної премії «Український юридичний Олімп» у номінації «За аналітичну систематизацію законодавства України»