Спеціалізована правова система, що висвітлює питання законодавчого регулювання господарських та трудових відносин на підприємствах різних форм власності та видів діяльності. Якщо Ви керуєте невеликим підприємством або тільки збираєтеся організувати або розширити свій бізнес - ця правова система для Вас! Також вона стане незамінним помічником для фахівців кадрових служб.


Головний бухгалтер на підприємстві оцінить довідково-правову систему «Дінай:Босс» в якості доповнення до ДПС «Дінай:Гросбух» в межах «Бізнес-комплекту», а надійним помічником юриста стане комбінація систем «Дінай:Босс» та «Дінай:Судова практика» («Юркомплект»).

ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ

- Повний перелік кодексів;

- Всі нормативні акти, що регулюють господарські та трудові відносини на підприємствах усіх рівнів і форм власності;

- Всі редакції нормативних актів на будь-яку дату;

- Інформація про законопроекти;

- Коментарі експертів до найбільш важливим і складним нормативним актам;

- Консультації з провідних спеціалізованих друкованих видань, які висвітлюють особливості підприємницької діяльності, господарських і трудових відносин;

- Судові рішення, постанови, роз'яснення щодо суб'єктів підприємницької діяльності;

- Зразки договорів, кадрової документації, деяких процесуальних документів та документів для звернення до суду, типові документи і бланки;

- Повний перелік посадових інструкцій;

- Довідкова інформація з питань господарської діяльності та трудових відносин (реєстрація та ліцензування, договірні відносини, інформація про банки, адреси та телефони профільних управлінь Міністерства юстиції Україні, державних нотаріальних контор та ін.)

СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МАСИВУ

- Уся інформація представлена у вигляді трьох великих інформаційних блоків: «Нормативні документи», «Консультації», «Бланки, довідки, новини».

- Інформація в блоках систематизована за допомогою «Динамічного інтелектуального класифікатора» - унікального дерева тематичних добірок, які дозволять Вам глибоко вивчити вибрану тему, не пропускаючи деталей, а сортування у добірках за типом, органом, датою або номером допоможе Вам вивести на верхній рівень найбільш цікаві для Вас документи. У тематичних добірках знаходяться тільки діючі документи. Якщо документ втратив силу, він переноситься до архіву.

АНАЛІТИЧНІ РЕСУРСИ

- «Огляди законодавства» щотижня готуються аналітиками Компанії «Дінай» і являють собою інформацію про зміни у законодавстві, що регулює господарську діяльність та трудові відносини на підприємствах;

- «Актуальна тема» - спеціальні добірки консультацій з найбільш хвилюючи професійне співтовариство тем;

- Авторські консультації фахівців Компанії «Дінай»;

- «Огляди преси» готуються фахівцями Компанії «Дінай» щотижня і висвітлюють суть консультацій з провідних спеціалізованих видань, що з`явилися у правовій системі протягом попередніх 7 днів. Цей ресурс допоможе Вам швидко ознайомитися з матеріалами профільної преси та, у разі необхідності, перейти за гіперпосиланням до повного тексту найцікавішої для Вас консультації.

- «Законодавчий анонс» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Анонс готується щотижня і являє собою перелік документів, які надійшли на реєстрацію до Міністерства юстиції України. За допомогою цього ресурсу Ви зможете «бачити на крок попереду», прогнозуючи ситуацію на важливих для Вас ділянках законодавчого поля.

- Бюлетень «Документи, що набирають» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Бюлетень готується щодня. З його допомогою Ви дізнаєтесь, які документи набрали чинності у конкретний день, і не пропустіть важливі зміни в законодавстві. При необхідності, Ви зможете перейти до цікавого для Вас документу за гіперпосиланням.

- Аналітична обробка текстів документів - усі зміни в текстах нормативних документів виділені кольором: червоним - найостанніші зміни, зеленим - усі попередні зміни, починаючи з першої редакції, а сірим курсивом додані коментарі наших спеціалістів щодо того, коли і яким документом ці зміни вносилися.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

 

- «Нові документи» формуються щодня і являють собою добырки документів, що надійшли до довідково-правової системи «Дінай:Босс» кожного конкретного дня. «Кнопки швидкого доступу» дозволяють миттєво перейти до відповідного розділу з найсвіжішими нормативними документами, консультаціями або матеріалами довідково-новинного характеру.

- «Пошук розділів» призначений для зручної та ефективної роботи з багаторівневим динамічним інтелектуальним класифікатором. Задавши в картці пошуку розділів слова, що характеризують тему Вашого запиту, Ви знайдете усі тематичні добірки, у назві яких зустрічаються вказані слова.

- «Простий пошук документа» зручний у випадках, коли користувач має мінімум інформації щодо шуканих документів. Вибравши одну з трьох закладок, Ви обмежуєте діапазон пошуку одним з трьох інформаційних блоків (НОРМАТИВНІ АКТИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ, ДОВІДКИ/БЛАНКІІ/НОВИНИ). В залежності від обраного блоку у формі відображаються пол я для реквізитів, властивих заданому типу документів.

- «Розширений пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати реквізити документа» у формі простого пошуку) дозволяє звузити діапазон шуканих документів, обмеживши пошук документами одного або декількох типів, а також відібрати документи за ознакою органів, що видали їх.

- «Контекстний пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати в пошук слова з тексту»). Діапазон пошуку звужується та обмежується лише тими документами, у тексті яких містяться задані словосполучення або окремі слова.


- «Розширений пошук всередині документа» надзвичайно зручний для роботи з великими документами. Цей інструмент допоможе Вам знайти у документі необхідні фрагменти тексту. Програмістами Компанії «Дінай» вперше в Україні реалізовано унікальний алгоритм пошуку: Ви зможете знайти не тільки задане словосполучення, але й фразу, в якій шукані слова розділені іншими, невідомими Вам словами (до 5-ти слів).

- Значно спрощує роботу з документами, представленими в довідково-правової системи«Дінай:Босс», і функція «Схема документа». Натискання на відповідну кнопку відображає структуру змісту документа, що дозволяє швидко перейти до потрібного розділу, статті або пункту без необхідності перегляду всього документа.


- «Посилання з документа» - перелік усіх документів, на які посилається даний документ. За гіперпосиланням Визможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Посилання на документ» - перелік документів, які посилаються на даний документ. За гіперпосиланням Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Документи користувача» є спеціальним розділом, в якому Ви можете створити власний класифікатор з документів, якими часто користуєтеся.