Спеціалізована довідково-правова система, що забезпечує інформаційно-правову підтримку професійної діяльності бухгалтера. Прекрасно підійде для бухгалтерії малого та середнього підприємства.

ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ

- Усі нормативні акти, що регулюють діяльність бухгалтера в різних галузях господарювання;

- Усі редакції нормативних актів за будь-яку дату;

- Авторські консультації аналітиків Компанії «Дінай» та партнерських організацій;

- Коментарі експертів до найбільш важливим і складним нормативним актам;

- Консультації з провідних бухгалтерських видань;

- Бланки звітності в форматах Word і Excel з формулами для автоматичного розрахунку показників;

- Зведені таблиці податків і зборів, показники індексу інфляції, облікових ставок, курсів валют і інших розрахункових величин;

- Довідкова інформація для бухгалтера (адреси і телефони контролюючих органів, довідники пільг, реквізити рахунків для заповнення платіжних документів, порядки, правила, інструкції та багато іншого).

СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МАСИВУ 

- Вся інформація представлена у вигляді трьох великих інформаційних блоків: «Нормативні документи», «Консультації, проводки», «Бланки, довідки, новини».

- Інформація в блоках систематизована за допомогою «Динамічного інтелектуального класифікатора» - унікального дерева тематичних добірок, які дозволять Вам глибоко вивчити обрану тему, не упускаючи деталей. А сортування в добірках по типу, органу, дату або номеру допоможе Вам вивести на верхній рівень найбільш цікаві для Вас документи. У тематичних добірках знаходяться тільки діючі документи. Якщо документ втратив силу, він переноситься в архів.

АНАЛІТИЧНІ РЕСУРСИ

- Авторські консультацііNEW Компанії «Дінай» і консалтингових фірм - це повноцінні статті, що роз'яснюють особливості і правила застосування тих чи інших норм бухгалтерського законодавства, що попереджають про можливі небезпеки і способи їх уникнення;

- «Огляди законодавства» щотижня готуються аналітиками Компанії «Дінай» та являють собою інформацію про зміни у законодавстві, що регулює діяльність бухгалтера.

- «Колекція проведень» - бухгалтерські проведення, що відображають найбільш поширені господарські операції. Проведення підготовлені нашими фахівцями на основі конкретних ситуацій, прокоментовані і доповнені елементами податкового обліку (з гіперпосиланнями на відповідні нормативні акти).

- «Актуальна тема» - спеціальні добірки консультацій з найбільш хвилюючих професійне співтовариство тем.

- «Огляди преси» готуються фахівцями Компанії «Дінай» щотижня і висвітлюють суть консультацій з провідних бухгалтерських видань, включених до системи протягом попередніх 7 днів. Цей ресурс допоможе Вам швидко ознайомитися з матеріалами спеціалізованої преси та, у разі необхідності, перейти через гіперпосилання до повного тексту найцікавішою для Вас консультації.

- «Законодавчий анонс» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Анонс готується щотижня і являє собою список документів, що надійшли на реєстрацію до Міністерства юстиції України. За допомогою цього ресурсу Ви зможете «бачити на крок вперед», прогнозуючи ситуацію на важливих для Вас ділянках законодавчого поля.

- Бюлетень «Документи, що набирають чинності» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Бюлетень готується щодня. З його допомогою Ви дізнаєтесь, які документи набули чинності в конкретний день і не пропустите важливі зміни в законодавстві. За необхідності, Ви зможете перейти до цікавого для Вас документу через гіперпосилання.

- Аналітична обробка текстів документів - усі зміни у текстах нормативних документів виділені кольором: червоним - найостанніші зміни, зеленим - усі попередні зміни, починаючи з першої редакції, а сірим курсивом додані коментарі наших спеціалістів щодо того, коли і яким документом ці зміни вносилися.

 

ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

- Кнопки швидкого переходаNEW до новин, довідками, календарем бухгалтера допомагають швидко відкрити найбільш динамічні інформаційні масиви. Все нове Ви побачите відразу. Для зручності кнопки оснащені підписами.

- «Календар бухгалтера» допоможе Вам не тільки вчасно підготувати і здати звітність, але й швидко знайти необхідні форми за допомогою гіперпосилань; також календар нагадає Вам про терміни сплати зборів, платежів, внесків, і за допомогою гіперпосилань переведе Вас на документи, які регламентують порядок їх здійснення.
- «Нові документи» формуються щодня і являють собою збірки документів, що надійшли в систему в кожен конкретний день.- «Нові консультації» формуються щодня і являють собою збірки консультацій Компанії «Дінай», консалтингових фірм і спеціалізованих ЗМІ, що надійшли в систему в кожен конкретний день.

- «Пошук розділів» призначений для зручної та ефективної роботи з багаторівневим
динамічним інтелектуальним класифікатором. Задавши в картці пошуку розділів слова, що характеризують тему Вашого питання, Ви знайдете все тематичний добірки, в назві яких ці слова зустрічаються.


- «Пошук документа» в правових системах «Дінай» по праву можна вважати революційним. Цей інструмент по своїй гнучкості, зручності, варіативності формування запитів, швидкості і точності їх виконання не має аналогів на ринку правових систем:

- Пошукове вікно має три рівні: простий пошук, розширений пошук та контекстний пошук;

- Ви можете зафіксувати будь-яку, зручну для Вас, ступінь розгорнення вікна так, щоб у подальшому вікно відкривалося тільки для просто пошуку, просто + розширеного пошуку або ж у повністю розгорнутому вигляді: просто + розширений + контекстний пошук;

- При виборі органів видання та типів документів, Ви можете скористатися зручними словниками, у яких зібрані всі існуючі типи документів та органи видання, як діючі, так і їх попередники.


- Контекстний пошук ви можете здійснювати не тільки за словами або словосполученнями, а й з уточненням проміжних слів у словосполученні.

- «Розширений пошук всередині документа» надзвичайно зручний для роботи з великими документами. Цей інструмент допоможе Вам знайти у документі фрагменти тексту, що Вас цікавлять. Програмістами Компанії «Дінай» вперше в Україні реалізовано унікальний алгоритм пошуку: Ви зможете знайти не тільки задане словосполучення, але й фразу, у якій шукані слова розділені іншими, невідомими Вам, словами (до 5-ти слів).

- «Схема документа» NEW незамінна в роботі з великими документами: ви бачите усі розділи відкритого документа і можете швидко перейти до потрібного.

- «Посилання з документа» - перелік усіх документів,на якіпосилається даний документ. За гіперпосиланням Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Посилання на документ» перелік документів, які посилаються наданий документ. За гіпероиланнм Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Картки до бланків звітності»NEW

допомагають швидко перейти до найбільш зручного формату бланка, консультацій щодо його заповнення і нормативних актів, що регулюють дану звітність.

- «Документи користувача» - спеціальний розділ, в якому Ви можете створити власний класифікатор із документів, якими часто користуєтеся.