Загальнозаконодавча правова система «Дінай:Професіонал» була створена з метою задовольнити потреби користувачів у більш повному обсязі інформації, ніж той, що можуть дати 5 спеціалізованих правових систем разом. Такий обсяг інформації необхідний у першу чергу юристам, а також бухгалтерам, коло обов'язків яких виходить за рамки суто бухгалтерських.

«Дінай:Професіонал» дуже ефективний як корпоративної правої системи - тематичне дерево інтелектуального класифікатора дозволить кожному фахівцю обрати інформацію, що цікавить саме його.

ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ

 • Конституція та всі кодекси України;

  Повна база нормативних актів України. Крім документів, представлених в спеціалізованих ДПС, у системі «Дінай:Професіонал» містяться і матеріали, що не увійшли до жодної з них. Зокрема, мова йде про нормативні документи за такими напрямками:
  - державний і громадський устрій;
  - цивільне законодавство;
  - житлове законодавство, житлово-комунальне господарство;
  - Кримінальне законодавство;
  - Законодавство про адміністративні правопорушення;
  - Законодавство про адміністративне судочинство;
  - Сімейне законодавство;
  - Соціальний захист;
  - Міжнародні правовідносини;
  - Наука, культура, спорт;
  - Документи з обмеженим доступом
  (реквізити всіх документів, які були видані під грифом "Опублікуванню не підлягає", "Не для друку", "Таємно", "Цілком таємно", "Для службового користування" і т.п.).

 • Всі редакції нормативних актів на будь-яку дату;

 • Інформація про законопроекти;

 • Коментарі наших аналітиків до найбільш важливих та цікавих нормативних актів у всіх сферах суспільного життя, прикріплені до самих документів, допоможуть швидко розібратися в суті нових норм;

 • База «Консультації», сформована статтями з друкованих видань, котрі фігурують у спеціалізованих СПС, а також з авторських консультацій Компанії «Дінай» та її партнерів;

 • Судові рішення, постанови, роз'яснення щодо суб'єктів підприємницької діяльності;

 • Усі форми документів для друку, представлені як в інших ДПС, так і лише у «Дінай:Професіонал», для зручності користувачів згруповані за різними напрямками, серед яких:
  - Форми документів для
  бухгалтерської діяльності (в тому числі бланки звітності та первинних документів у форматах Word, Excel і Excel з формулами, завжди в актуальному стані);
  - Типові і зразкові господарські та цивільно-правові
  договори та переддоговірні документи;
  - Зразки внутрішньофірмових документів;
  -
  Кадрова документація (посадові інструкції, кадрові накази, зразки трудових договорів та контрактів);
  - Документи для ведення окремих
  видів діяльності (ЗЕД, страхування, діяльність на ринку ЦП, туризм, освіта, медицина та багато інших);
  -
  Процесуальні документи (позови, скарги, клопотання і т.д.).

 • Довідкова інформація за такими напрямками:
  - Оголошення про визнання нормативних актів недійсними;
  - Фінансова та статистична інформація (індекс інфляції, облікова ставка НБУ і т.п.);
  - Курси валют та металів (починаючи з 1992 року);
  - Довідкова інформація для бухгалтерів (в т.ч. «Календар бухгалтера»);
  - Довідкова інформація для госпдіяльності;
  - Довідкова інформація по ЗЕД;
  - Довідкова інформація для страхування;
  - Довідкова інформація по судових питань;
  - Адреси та телефони контролюючих органів;
  - Словники професійних термінів.

СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МАСИВУ

- Вся інформація представлена у вигляді трьох великих інформаційних блоків: «Нормативні документи», «Консультації», «Бланки, довідки, новини».

- Інформація У блоках систематизована за допомогою «Динамічного інтелектуального класифікатора» - унікального дерева тематичних добірок, які дозволять Вам глибоко вивчити вибрану тему, не упускаючи деталей. А сортування у добірках за типом, органом, датою або номером допоможе Вам вивести на верхній рівень найбільш цікаві для Вас документи. У тематичних добірках знаходяться тільки діючі документи. Якщо документ втратив чинність, він переноситься до архіву.

АНАЛІТИЧНІ РЕСУРСИ

- «Огляди законодавства» щотижня готуються аналітиками Компанії «Дінай» і являють собою добірку матеріалів про найбільш важливі зміни в законодавстві України.

- «Актуальна тема» - спеціальні добірки консультацій з найбільш хвилюючим професійне співтовариство і широко обговорюваних у пресі темам.

- Авторські консультації фахівців Компанії «Дінай» та її партнерів;

- «Колекція проведень» - бухгалтерські проведення, що відображають найбільш поширені господарські операції. Проведеня підготовлені нашими фахівцями на основі конкретних ситуацій, прокоментовані та доповнені елементами податкового обліку (з гіперпосиланнями на відповідні нормативні акти).

- «Огляди преси» готуються фахівцями Компанії «Дінай» щотижня і висвітлюють суть авторських консультацій та матеріалів з провідних спеціалізованих видань, доданих до правової системи протягом попередніх 7 днів. Цей ресурс допоможе Вам швидко ознайомитися з переліком найцікавіших матеріалів та, при необхідності, перейти через гіперпосилання до повного тексту найбільш цікавої для Вас консультації.

- «Законодавчий анонс» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Анонс готується щотижня і являє собою перелік документів, що надійшли на реєстрацію до Міністерства юстиції України. За допомогою цього ресурсу Ви зможете «бачити на крок попереду», прогнозуючи ситуацію на важливих для Вас ділянках законодавчого поля.

- Бюлетень «Документи, які набирають чинності» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Бюлетень готується щодня. З його допомогою Ви дізнаєтесь, які документи набули чинності в конкретний день, і не пропустите важливі зміни у законодавстві. При необхідності Ви зможете перейти до цікавого для Вас документу через гіперпосилання.

- Аналітична обробка текстів документів - усі зміни у текстах нормативних документів виділені кольором: червоним - найостанніші зміни, зеленим - усі попередні зміни, починаючи з першої редакції, а сірим курсивом додані коментарі наших спеціалістів щодо того, коли і яким документом ці зміни вносилися.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

- «Кнопки швидкого доступу» дозволяють миттєво перейти до відповідного розділу із найсвіжішими нормативними документами, консультаціями або матеріалами довідково-новинного характеру.

- «Нові документи» формуються щодня і являють собою добірки докумогонтів, що надійшли до довідково-правової системи «Дінай:Професіонал» протягом кожного конкретного дня.

- «Календар бухгалтера» допоможе Вам не тільки вчасно підготувати та здати звітність, але й швидко знайти необхідні форми за допомогою гіперпосилань; також календар нагадає Вам про терміни сплати зборів, платежів, внесків, і за допомогою гіперпосилань переведе Вас на документи, що регламентують порядок їх здійснення, а також на консультації щодо заповнення форм.

- «Пошук розділів» призначений для зручної та ефективної роботи з багаторівневим динамічним інтелектуальним класифікатором. Задавши в картці пошуку розділів слова, що характеризують тему Вашого питання, Ви знайдете всі тематичні добірки, у назві яких ці слова зустрічаються.

- «Простий пошук документа» зручний у випадках, коли користувач має мінімум інформації про шукані документи. Обравши одну з трьох закладок, Ви тим самим обмежуєте діапазон пошуку одним з трьох інформаційних блоків (НОРМАТИВНИХ АКТІВ, КОНСУЛЬТАЦІЙ, ДОВІДОК/БЛАНКІВ). В залежності від обраного блоку у формі відображаються поля для реквізитів, властивих заданому типу документів.

- «Розширений пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати реквізити документа» у формі простого пошуку) дозволяє звузити діапазон шуканих документів, обмеживши пошук документами одного або декількох типів, а також відібрати документи за ознакою органу, що його видав.


- «Контекстний пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати до пошуку слова із тексту»). Діапазон пошуку звужується і обмежується тільки тими документами, у тексті яких містяться задані словосполучення або окремі слова.

- «Розширений пошук усередині документа» надзвичайно зручний для роботи з великими документами. Цей інструмент допоможе вам знайти в документі цікавлять Вас фрагменти тексту. Програмістами Компанії «Дінай» вперше в Україні реалізовано унікальний алгоритм пошуку: Ви зможете знайти не тільки заданий словосполучення, але й фразу, в якій шукані слова розділені іншими, невідомими Вам словами (до 5-ти слів).

- Значно спрощує роботу з документами, представленими в довідково-правовій системі «Дінай:Професіонал», і функція «Схема документа». Натискання на відповідну кнопку відображає структуру змісту документа, що дозволяє швидко перейти до потрібного розділу, статті або пункту без необхідності перегляду всього документа.

- «Посилання з документа» являють собою перелік усіх документів, на які посилається даний документ. Через гіперпосилання Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Посилання на документ» являють собою перелік документів, які посилаються на даний документ. Через гіперпосилання Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.