Спеціалізованаправовасистема, щорепрезентуєпрактикувирішенняспірнихпитань, щовиникаютьврізнихвидахдіяльностіпідприємствістосуютьсярізнихгалузейправа. Така інформація потрібна не тільки юристам, суддям, але й іншим користувачам, які бажають звернутися до практики вирішення судових спорів з питань, що їх цікавлять, у тому числі і бухгалтерам

Висвітлюючи особливості практичного застосування норм законодавства, «Дінай:Судова практика» є відмінним доповненням до будь-якої із спеціалізованих правових систем «Дінай».

ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ

- Конституція, кодекси;

- Усі нормативні акти, що регламентують роботу системи судоустрою, діяльність органів прокуратури, процесуальне законодавство;

- Усі редакції нормативних актів на будь-яку дату;

- Інформація про законопроекти;

- Коментарі експертів до найбільш важливих і складних нормативних актів;

- Міжнародні угоди: міжнародний арбітраж, правоохоронні питання, боротьба зі злочинністю;

- Консультації з провідних спеціалізованих друкованих видань;

- База судових рішень, постанов, роз'яснень;

- Зразки процесуальних документів та документів для звернення в суд, типові документи і бланки;

- Довідкова інформація з питань судочинства та процесуального законодавства (переліки, адреси і телефони судів різних інстанцій, нотаріальних контор, управлінь Міністерства юстиції України; строки позовної давності, порядок оскарження рішень контролюючих органів, розміри штрафів за порушення законодавства, платіжні реквізити для перерахування судового збору; оголошення про визнання нормативних актів недійсними; фінансова інформація (індекс інфляції, облікова ставка НБУ, прожитковий мінімум);

- База офіційних оголошень про БАНКРУТСТВО: оголошення з офіційних друкованих видань про відкриття провадження у справі про банкрутство, про визнання банкрутом, про ліквідацію, санації тощо, що згруповано за датою (роком і місяцем) опублікування оголошення.

СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МАСИВУ

- Уся інформація представлена у вигляді трьох великих інформаційних блоків: «Нормативні документи», «Консультації», «Бланки, довідки, новини».

- Інформація в блоках систематизована за допомогою «Динамічного інтелектуального класифікатора» - унікального дерева тематичних добірок, які дозволять Вам глибоко вивчити вибрану тему, не пропускаючи деталей, а сортування у добірках за типом, органом, датою або номером допоможе Вам вивести на верхній рівень найбільш цікаві для Вас документи. У тематичних добірках знаходяться тільки діючі документи. Якщо документ втратив силу, він переноситься до архіву.

АНАЛІТИЧНІ РЕСУРСИ

- «Огляди законодавства» щотижня готуються аналітиками Компанії «Дінай». До них включено інформацію про зміни у законодавстві, що регулює систему судочинства, а також у процесуальному законодавстві;

- Авторські консультації фахівців Компанії «Дінай»;

- «Законодавчий анонс» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Анонс готується щотижня і являє собою список документів, які надійшли на реєстрацію до Міністерства юстиції України. За допомогою цього ресурсу Ви зможете «бачити на крок вперед», прогнозуючи ситуацію на важливій для Вас ділянці законодавчого поля.

- Бюлетень «Документи, що набирають чинності» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Бюлетень готується щодня. З його допомогою Ви дізнаєтесь, які документи набрали чинності у конкретний день, та не пропустите жодних важливих змін у законодавстві. При необхідності, Ви зможете перейти до цікавого для Вас документу за гіперпосиланням.

- Аналітична обробка текстів документів - всі зміни в текстах нормативних документів виділені кольором: червоним - найостанніші зміни, зеленим - усі попередні зміни, починаючи з першої редакції, а сірим курсивом додані коментарі наших спеціалістів щодо того, коли і яким документом ці зміни вносилися.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

- «Нові документи» формуються щодня і являють собою добырки документів, що надійшли до довідково-правової системи «Дінай:Босс» кожного конкретного дня. «Кнопки швидкого доступу» дозволяють миттєво перейти до відповідного розділу з найсвіжішими нормативними документами, консультаціями або матеріалами довідково-новинного характеру.

- «Пошук розділів» призначений для зручної та ефективної роботи з багаторівневим динамічним інтелектуальним класифікатором. Задавши в картці пошуку розділів слова, що характеризують тему Вашого запиту, Ви знайдете усі тематичні добірки, у назві яких зустрічаються вказані слова.

- «Простий пошук документа» зручний у випадках, коли користувач має мінімум інформації щодо шуканих документів. Вибравши одну з трьох закладок, Ви обмежуєте діапазон пошуку одним з трьох інформаційних блоків (НОРМАТИВНІ АКТИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ, ДОВІДКИ/БЛАНКІІ/НОВИНИ). В залежності від обраного блоку у формі відображаються поля для реквізитів, властивих заданому типу документів.

- «Розширений пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати реквізити документа» у формі простого пошуку) дозволяє звузити діапазон шуканих документів, обмеживши пошук документами одного або декількох типів, а також відібрати документи за ознакою видали їх органів.

- «Контекстний пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати в пошук слова з тексту»). Діапазон пошуку звужується та обмежується лише тими документами, у тексті яких містяться задані словосполучення або окремі слова.

- «Розширений пошук всередині документа» надзвичайно зручний для роботи з великими документами. Цей інструмент допоможе Вам знайти у документі необхідні фрагменти тексту. Програмістами Компанії «Дінай» вперше в Україні реалізовано унікальний алгоритм пошуку: Ви зможете знайти не тільки задане словосполучення, але й фразу, в якій шукані слова розділені іншими, невідомими Вам словами (до 5-ти слів).

- Значно спрощує роботу з документами, представленими в
довідково-правової системи«Дінай:ЗЕДексперт», і функція«Схема документа». Натискання на відповідну кнопку відображає структуру змісту документа, що дозволяє швидко перейти до потрібного розділу, статті або пункту без необхідності перегляду всього документа.

- «Посилання з документа» - перелік усіх документів, на які посилається даний документ. За гіперпосиланням Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Посилання на документ» - перелік документів, які посилаються на даний документ. За гіперпосиланням Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Документи користувача» є спеціальним розділом, в якому Ви можете створити власний класифікатор з документів, якими часто користуєтеся.