Унікальний на українському ринку продукт - довідково-правова система, у якій висвітлені різноманітні аспекти законодавчого регулювання розміщення, обігу та обліку цінних паперів, діяльності суб'єктів фондового ринку, а також особливості здійснення приватизації.

Правова система «Дінай:Цінні папери», що міістить у собі повний спектр консультаційної та довідкової інформації, є незамінним інструментом інформаційної підтримки підприємств-учасників ринку цінних паперів.

ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ

- Усі нормативні акти, що регулюють діяльність підприємств, що працюють на ринку цінних паперів;

- Усі редакції нормативних актів на будь-яку дату;

- Коментарі експертів до найбільш важливим і складним нормативним актам, що регламентують роботу фондового ринку;

- Консультації з провідних спеціалізованих друкованих видань з актуальних питань у сфері обігу цінних паперів, приватизації, інвестиційної діяльності;

- Судові рішення, постанови, роз'яснення щодо діяльності суб'єктів ринку цінних паперів;

- Типові документи, бланки, форми звітності учасників ринку ЦБ;

- Перелікучасників ринку ЦП;

- Словник термінів, що описують роботу ринку цінних паперів;

- Довідковаінформація (адреси і телефони територіальних відділень НКЦБФР, аукціонних центрів, торгово-промислових палат, перелік товарних бірж, державних нотаріальних контор).

СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МАСИВУ

- Вся інформація представлена у вигляді трьох великих інформаційних блоків: «Нормативні документи», «Консультації, проводки», «Бланки, довідки, новини».

- Інформація в блоках систематизована за допомогою «Динамічного інтелектуального класифікатора» - унікального дерева тематичних добірок, які дозволять Вам глибоко вивчити обрану тему, не упускаючи деталей. А сортування в добірках по типу, органу, дату або номеру допоможе Вам вивести на верхній рівень найбільш цікаві для Вас документи. У тематичних добірках знаходяться тільки діючі документи. Якщо документ втратив силу, він переноситься в архів.

АНАЛІТИЧНІ РЕСУРСИ

 - «Огляди законодавства» щотижня готуються аналітиками Компанії «Дінай» та являють собою інформацію про зміни у законодавстві, що регулює діяльність бухгалтера.

- «Законодавчий анонс» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Анонс готується щотижня і являє собою список документів, що надійшли на реєстрацію до Міністерства юстиції України. За допомогою цього ресурсу Ви зможете «бачити на крок вперед», прогнозуючи ситуацію на важливих для Вас ділянках законодавчого поля.

- Бюлетень «Документи, що набирають чинності» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Бюлетень готується щодня. З його допомогою Ви дізнаєтесь, які документи набули чинності в конкретний день і не пропустите важливі зміни в законодавстві. За необхідності, Ви зможете перейти до цікавого для Вас документу через гіперпосилання.

- Аналітична обробка текстів документів - усі зміни у текстах нормативних документів виділені кольором: червоним- найостанніші зміни, зеленим - усі попередні зміни, починаючи з першої редакції, а сірим курсивом додані коментарі наших спеціалістів щодо того, коли і яким документом ці зміни вносилися.

 

ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

- «Нові документи» формуються щодня і являють собою добырки документів, що надійшли до довідково-правової системи «Дінай:Босс» кожного конкретного дня. «Кнопки швидкого доступу» дозволяють миттєво перейти до відповідного розділу з найсвіжішими нормативними документами, консультаціями або матеріалами довідково-новинного
характеру.

- «Пошук розділів» призначений для зручної та ефективної роботи з багаторівневим динамічним інтелектуальним класифікатором. Задавши в картці пошуку розділів слова, що характеризують тему Вашого запиту, Ви знайдете усі тематичні добірки, у назві яких зустрічаються вказані слова.

- «Простий пошук документа» зручний у випадках, коли користувач має мінімум інформації щодо шуканих документів. Вибравши одну з трьох закладок, Ви обмежуєте діапазон пошуку одним з трьох інформаційних блоків (НОРМАТИВНІ АКТИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ, ДОВІДКИ/БЛАНКИ/НОВИНИ). В залежності від обраного блоку у формі відображаються поля для реквізитів, властивих заданому типу документів.

- «Розширений пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати реквізити документа» у формі простого пошуку) дозволяє звузити діапазон шуканих документів, обмеживши пошук документами одного або декількох типів, а також відібрати документи за ознакою видали їх органів.


- «Контекстний пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати в пошук слова з тексту»). Діапазон пошуку звужується та обмежується лише тими документами, у тексті яких містяться задані словосполучення або окремі слова.

- «Розширений пошук всередині документа» надзвичайно зручний для роботи з великими документами. Цей інструмент допоможе Вам знайти у документі необхідні фрагменти тексту. Програмістами Компанії «Дінай» вперше в Україні реалізовано унікальний алгоритм пошуку: Ви зможете знайти не тільки задане словосполучення, але й фразу, в якій шукані слова розділені іншими, невідомими Вам словами (до 5-ти слів).

- Значно спрощує роботу з документами, представленими в довідково-правової системи«Дінай:Цінні папери», і функція«Схема документа». Натискання на відповідну кнопку відображає структуру змісту документа, що дозволяє швидко перейти до потрібного розділу, статті або пункту без необхідності перегляду всього документа.


- «Посилання з документа» - перелік усіх документів, на які посилається даний документ. За гіперпосиланням Ви
зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Посилання на документ» - перелік документів, які посилаються на даний документ. За гіперпосиланням Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Документи користувача» є спеціальним розділом, в якому Ви можете створити власний класифікатор з документів, якими часто користуєтеся.